Forex Forum Strona Główna  
  Forex Forum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Forex Forum Strona Główna » Polecani brokerzy forex i opcji binarnych » XM Broker » XM Broker - opinie i dyskusje
XM Broker - opinie i dyskusje
Autor Wiadomość
Michal 

Wysłany: 2014-02-27, 20:31   XM Broker - opinie i dyskusje

XM Broker - opinie i dyskusje!

W tym temacie zapraszamy do dyskusji i wyrażania opinii na temat brokera XM Broker. Dyskutować można doslownie o wszystkim:
- niepokoi Cię szata graficzna? napisz o tym.
- wygrałeś - pochwal się.
- support nie odpisał? Złóż skargę!
Itp!

Nie masz jeszcze konta w XM Broker? Załóż je z poniższego banera. Rejestracja z banera pozwala otrzymywać od nas dodatkowe nagrody za aktywność i brać udział w specjalnych konkursach, a także zapewnia wyższe bonusy startowe:

Ci któzy nie widzą banera mogą REJESTROWAĆ SIĘ PRZEZ TEN LINK TEKSTOWY!

tkaczyk

Wysłany: 2014-04-22, 15:47   

Miał ktoś w ogóle taką sytuację, że support nie odpisał, nie zareagował??? Jestem z XM od ponad dwóch lat, i pomoc reagowało automatycznie, bez zbędnej zwłoki. Nie pozwoliłbym sobie na zbędne czekanie, nie na forexie.

MaciekH 

Wysłany: 2014-04-24, 09:53   

Ja w XM mam konto krócej niż Ty, ale weryfikacja konta i kontakt z supportem był bardzo płynny. Ich live chat również działa bardzo szybko (a obsługa jest bardzo miła). Więc ja podobnie jak Ty nie mogę na nich narzekać. Jednak gdy się coś pojawi to na pewno poinformuję.

tkaczyk

Wysłany: 2014-04-24, 16:04   

Dzięki bardzo. Lubie mieć wszystko na oku, ale tak jak Ty wszystko działa jak należy, nawet mobilna platforma nie grymasi. Jednak jak będziesz miał świeże informacje, o których warto abym wiedział napisz.

Forex Forum Strona Główna » Polecani brokerzy forex i opcji binarnych » XM Broker » XM Broker - opinie i dyskusje

Forum graficzne