Forex Forum Strona Główna  
  Forex Forum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Forex Forum Strona Główna » Konkursy, bonusi i promocje forex » Brokerzy - promocje powitalne » Powitalne 75 PLN
Zamknięty przez: Michal
2014-02-06, 13:25
Powitalne 75 PLN
Autor Wiadomość
Michal 

Wysłany: 2014-02-01, 19:14   Powitalne 75 PLN

Powitalne 75 PLN bez depozytu!

Wirtualne konta Cię nie interesują? I słusznie, nawet Ministerstwo Finansów zgadza się, że gra na nich różni się od gry na prawdziwe pieniądze. Co jednak jeśli chciałbyś zacząć zarabiać, a boisz się zaryzykować minimalny depozyt? Plus500 wystartował z ofertą idealną dla Ciebie! Zupełnie za darmo i bez żadnych warunków depozytowych można otrzymać 75 zł na start! Zobacz najnowszą promocję Plus500!

Jak otrzymać powitalane 75 zł bez depozytu?

Otrzymanie startowych 75 PLN nie sprawi żadnemu z Was specjalnych trudności. Wystarczy po prostu przejść na stronę Plus 500 korzystając z tego linku, ściągnąć oprogramowanie i założyć konto. Następnie, już w oprogramowaniu, wystarczy potwierdzić swój numer telefonu i na koncie pojawi się 75 PLN. Prześledźmy ten proces w kilku prostych krokach:

Wchodzimy na stronę Plus500 korzystając z tego linku!
Ściągamy oprogramowanie.
Otwieramy nowe konto gotówkowe podając swoje dane.
Rozwijamy menu "konto" i wybieramy potwierdź telefon, następnie potwierdzamy go kodem z smsa.
75 zł zostanie dodane automatycznie na konto.

Czym się to różni od konta demo?

Znajdą się tacy, szczególnie z konkurencji, którzy powiedzą że to jest odpowiednik konta demo. Nic bardziej mylnego - konto demo są to fikcyjne środki, z którymi nic nie można zrobić. Tak jak w grze komputerowej, masz nieskończoną liczbę żyć, więc podejmujesz ryzyko. To samo w koncie demo - nic nie ryzykujesz, więc podejmujesz kroki i dokonujesz transakcji, jakich nie odważyłbyś się podjąć za własne pieniądze. To wszystko nie tylko nie nauczy nas poprawnego sposobu działania, ale wykształci w nas błędne przekonanie, że inwestować potrafimy.

Bonus 75 PLN w Plus500 jest inny. Jest to prawdziwa gotówka, którą po dokonaniu prostego obrotu możemy wypłacić na własne konto bankowe i wydać!

Aby uwolnić bonus w Plus500 i wypłacić go należy zdobyć 60 punktów handlowca. Punkty te zdobywamy za dokonywanie transakcji. Przysługuje nam różna ich ilość, za różne aktywa, którymi handlujemy.

Nie masz jeszcze konta w Plus500? Załóż je z poniższego banera. Rejestracja z banera pozwala otrzymywać od nas dodatkowe nagrody za aktywność i brać udział w specjalnych konkursach, a także zapewnia wyższe bonusy startowe:

Ci któzy nie widzą banera mogą REJESTROWAĆ SIĘ PRZEZ TEN LINK TEKSTOWY!

babanashei

Wysłany: 2014-02-02, 16:27   

Moje pierwsze kroki w inwestowaniu miały miejsce właśnie w plus500 i darmowym depozytem, ale jakoś średnio mi poszło i przez ok. tydzień straciłem swoje darmowe 75zł, moim zdaniem zabrakło podstawowej wiedzy o wszystkich opcjach jakie tam się znajdują bo z tego co wyczytałem nie jest trudne obrócenie i zdobycie 60pkt handlowca.

Zwiadowca

Wysłany: 2014-02-03, 13:02   

Myśleliście może coś o pomocy dla początkujących przy obrocie tym bonusem? Np. żeby zebrała się grupa kilku/kilkunastu osób, którzy się zarejestrują na tej stronie i odbiorą bonus, a wy mając niemałe doświadczenie pokierować tak tematem, żeby każdy grał to samo ucząc się przy tym podstaw... Myślę, że to dobry pomysł... W innym przypadku ogromna większość osób mając niewielkie pojęcie straci szybko pieniądze, jak to ma miejsce np przy darmowych pieniądzach na start z różnych stron pokerowych, gdzię większość początujących prędzej czy później traci darmowy bankroll....

Wogóle w jakim realnym mniej więcej okresie czasu można zdobyć te 60pt startując z zaledwie 75zł?

ArQuisek

Wysłany: 2014-02-03, 14:33   

Ja natomiast myślę, że każdy sam powinien na początek spróbować. Skoro jest taka możliwość bez straty własnych pieniędzy to czemu nie...Człowiek uczy się na swoich błędów, ja sam właśnie rozpocząłem i na bieżąco będę informował co i jak.

Aha i na początek dostałem 100zł

Jacek

Wysłany: 2014-02-03, 15:31   

Zwiadowca, przygotowaliśmy na portalu naszą relacje z obracania tym: http://www.forex24.edu.pl...owe_75_pln.html aczkolwiek zdajemy sobie sprawę, że za wiele ona nie da - po takim już czasie.

babanashei, na pewno jest to trudne, bo lewar nie pozwala na otwarcie zbyt wielu pozycji (teraz i tak już jest lepiej niż było, a do tego zwiększyli bonus).

ArQuisek, od dzisiaj bonus jest 100 PLN! Niedługo uaktualnimy informacje na forum i portalu.

A co do obracania - zachęcam wszystkich do założenia swojego tematu w dziale http://forexforum.edu.pl/...tycyjne-vf6.htm i prowadzenia bloga, a zwiększycie swoje szanse na 500 pln w naszym konkursie!

Michal 

Wysłany: 2014-02-06, 13:25   

Plus500 zwiększył bonus do 100 pln powitalnych zgodnie z zapowiedziami!

Dlatego też tej promocji dyskutujemy wnowym temacie:

Forex Forum Strona Główna » Konkursy, bonusi i promocje forex » Brokerzy - promocje powitalne » Powitalne 75 PLN

Forum graficzne