Forex Forum Strona Główna  
  Forex Forum
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Forex Forum Strona Główna » Polecani brokerzy forex i opcji binarnych » Plus500 » Plus500 - opinie i dyskusje
Plus500 - opinie i dyskusje
Autor Wiadomość
Milano 

Wysłany: 2014-08-24, 22:15   

A teraz zadam wam pytanie z innej beczki. Moje konto zostało podniesione oczywiście do standardu "Gold Account" napisałem do nich e-mail aby przywrócili mi konto do standardowego, otrzymałem od nich odpowiedź. I teraz nadszedł czas na moje pytanie do was: W jaki sposób mogę sprawdzić czy to konto zostało przywrócone do standardowego czy to nadal jest ten "Gold Account". Dodam jeszcze fakt iż program plus500 został zaktualizowany dodano nowe opcje i wachlarz akcji co raczej nie ma związku, tak mi się przynajmniej wydaje z zmianą statusu konta. Pozdrawiam.

Zaproszone osoby: 2
Wysłany: 2014-08-29, 13:42   

Na Goldzie masz wyższą kwotę minimalnej transakcji

apthek

Wysłany: 2014-12-12, 20:52   dzwignia w plus500

Witam, mam takie pytanie: czy dzwignia na plus500 jest taka sama na koncie demo i realnym czy różni się wartością? Od jakiegoś czasu gram na koncie demo, chcę przejść na realne i nie wiem jakie niespodzianki mogą mnie spotkać... Proszę o rzetelną odpowiedź. Pozdrawiam

Michal 

Wysłany: 2014-12-18, 09:49   

apthek, wszystko jest identyczne

adammac 

Wysłany: 2015-03-13, 13:06   

ja mam dziwna przygode z tym brokerem naczytałem sie o plus 500 jak to oszukuje ludzi itd ale spróbowałem i dostałem za darmo 100zł za podanie numeru tel i weryfikacje danych a że jeszcze wtedy byłem zielony się tak bawiłem na logikę i z tej 100zł zrobiłem 6700zł potem oczywiście po 3 tyg kwota bonusu zniknęła i zażądałem wypłaty 5000zł a reszta niestety nie udało się zarobić 100% straty i tu moja wątpliwość czy grac dalej czy wpłacić te 500zl i spróbować ponownie czy to był tylko wabik bo o plus 500 jest tyle dobrego co złego napisane
czy wy zarabiacie na tej platformie??
ps bo czekam za tymi 5 tys 2 tydzień i coś ich nie ma

Gaahl

Wysłany: 2015-03-23, 19:03   

Korzystałem z Plus500 ale niestety w niektórych momentach aplikacja działała zbyt wolno i zamiast zarobić straciłem pieniądze, na szczęście wirtualne, ale szkoda.

teknoman 

Wysłany: 2015-05-19, 18:25   

Wysłałem do Plus500 skan dowodu osobistego za 2 dni został zatwierdzony. Później pojawiły się problemy w miejscu gdzie było "Zatwierdzone" pojawiło się "W przeglądzie". Oraz napis: Jeżeli następujący adres (XXX 34, 26-600 XXXXX, Poland) nie widnieje w twoim dokumencie Zaktualizuj swój adres. Wysłałem jeszcze skan z ZUSu z przed pięciu miesięcy oraz plik w pdf. z wyciągu bankowego (wszystkie dokumenty co wysłałem są w języku polskim oraz zawierają mój adres). Aktualnie pola "Twoje ID" i "Twój Adres" są w przeglądzie. Na stronie pisze, że przegląd trwa kilka minut. Ja czekam już 2 tygodnie. Na czym polega problem, dlaczego tyle to trwa? Proszę o pomoc.

Forex Forum Strona Główna » Polecani brokerzy forex i opcji binarnych » Plus500 » Plus500 - opinie i dyskusje

Forum graficzne